Google+ Citronová diéta

štvrtok 24. októbra 2013

Citronová diéta

Citrusy  majú na naše telo blahodárny vplyv. Zo všetkých naj je citrón, ktorý pôsobí ako brzdič apetítu, ale zároveň nabudzovač metabolizmu! 
Veľká zásoba vitamínu a sladko kyslá chuť  sú dôvodom prečo si citrón doprajeme po celý rok. Najlepšia je prirodná  citronáda do vody. Stačí, ak dáme krúžky citrónu a diétny nápoj je na svete! Podobne jednoduchá je aj citrónová diéta, pretože funguje. Stala sa obľúbená a tak ľudia vytvorili viacero druhov tejto diéty . Ako na citronovú diétu ?

Diét je viacero druhov . Začnem od tej najtažšej, ktorá nieje moc zdravá, pretože chudnutie je príliš rýchle a to zdravé nieje.


  • Nič len citronová voda

Jedálniček je  veľmi jednoduchý: Piť len diétny kokteil z citrónovej štavy, javorového sirupu a kajenského korenia. Len toto priímat po  7-14 dní a vysnívaný úbytok váhy bude okolo 3-8kg. Diéta okrem chudnutia je očistná, detoxikuje organizmus , no je naročná a kvoli malému príjmu potravy ju neodporúčam. Síce ju držala  Beyoncé, aby dostala rolu vo filme Dreamgirls a keď  to spomenula v talkshow "Oprah" sa stal z toho hit.

  • Citronová diéta zdravšia verzia


Zdravšiu verziu citrónovej diéty odporučam, sama som ju držala a za tri týždne možete dať dolu 4kg.

Stačí, ak skonzumujete  vyššie popísaný koktejl, k jedlu alebo medzi jedlami čo normálne jedávate.Teda stačí ak sa budete normálne  stravovať podla zásad zdravej výživy. Odporúčam  jesť častejšie a v menších porciách aj 5-8x za deň. Ovocie, zelenina sú vítané. Vyberáme potraviny, ktoré sú zdravé a prospievajú našemu telu. Zvýšiť pitný režim, kokteil si doprajte hocikedy popri jedle, pred jedlom a po ňom.10 dôvodov prečo jesť citrón 


1.   Vynikajúce účinky na chudnutie
2.   Je dobrý na žalúdok
3.   Stará sa o vašu pleť
4.   Pomáha vaše zuby udržať zdravšie
5.   Lieči infekciu krku
6.   Kontroluje vysoký tlak
7.   Znižuje  dýchacie problémy
8.   Pomáha  pri liečbe reumatizmu
9.   Znižuje horúčku
10  Funguje ako čistič krvi

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára